Dodatki do ubrań, gadżety i naturalne kosmetyki czyli czym właściwie jest Męska Rzecz?

Logo sklepu Męska Rzecz

Skąd w ogóle Męska Rzecz?

Siedziałem sobie pewnego razu w pracy, w której już nie pracuję i dumałem. I tak wydumałem że w internecie jest masa sklepów online. Sklep z produktami do brody, sklep z muszkami, sklep z kosmetykami, sklep z gadżetami itd. itd. Ale że nikt tego nie sprzedaje w jednym sklepie? Znalazł się taki jeden czy dwa ale to nie było to czego sam bym oczekiwał. Więc stworzyłem taki sklep. Tak od luźnej myśli zwolniłem się z pracy i postanowiłem że stworzę coś wyjątkowego! I też taka będzie Męska Rzecz. Mamy asortyment z kilku działów i będziemy go sukcesywnie poszerzać budując niespotykaną dotąd w Polsce jakość obsługi klienta, zmieniając postrzeganie stereotypowego mężczyzny i budując markę, która wprowadza na rynek świeżość. Bo nasze hasło to nie tylko hasło. To fakt. Naprawdę stworzymy mężczyznę na nowo!

Ale po co komu meskarzecz24.pl?

Ten blog i każdy wpis, który w nim znajdziesz powstał po to żebyśmy nie byli zwykłym sklepem, na którego stronę wchodzisz, klikasz i kupujesz. Chcę dać Ci coś więcej. Wiedzę, którą posiadam, wrażenia z używania produktów, które sprzedaję (Tak! Sam ich używam!) i kontakt ze mną. Chciałbym żebyś dzielił się ze mną swoimi opiniami i przemyśleniami tutaj, na Facebooku i na Instagramie. Opowiem Ci co możesz ubrać do nudnego garnituru żeby nie był nudny. Pokażę Ci że możesz być inny niż wszyscy, ciekawy ale nie dziwny. Zostań tutaj ze mną i się przekonaj 😉

Co dalej?

Kliknij w odnośnik do naszego fanpage, który zostawiłem wyżej i zaobserwuj nas. Możesz też wejść na meskarzecz.pl i zapisać się do newslettera. Będę Cię informował o nowych wpisach, promocjach, nowościach w sklepie i wszystkim co się dzieje tak żeby jedyną rzeczą, która Cię zaskoczy była oferta mojego sklepu.

Trzymaj się!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Luźne tematy i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *